Za dva dana, u ponedjeljak 29.travnja otvara se najveća turističko-tehnološka konferencija u Dalmaciji, u hotelu Radisson Blu Split s početkom u 9 h.
Kroz dva dana konferencije ne propustite vrhunska predavanja stručnjaka iz turističkog i IT sektora. Pričat će se o umjetnoj inteligenciji, sustavima za hotele, turističke agencije i iznajmljivače, marketinškim strategijama, budućim trendovima u turizmu uz mnoštvo primjera iz prakse.
Možemo istaknuti samo neke od predavanja poput primjene umjetne inteligencije u turizmu koju će predstaviti gospodin Davor Runje, koji već sada sa svojom tvrtkom Zasti posluje s najvećim tvrtkama poput Airbus, Maersk i Lloyd’s of London te gospodin Marko Lukičić, direktor tvrtke Acquaint koja je razvila recommendation platformu za hotele temeljenu na umjetnoj inteligenciji.


Više o programu i temama konferencije možete pronaći putem linka http://www.tnt-split.com/#program
Uz mnoštvo predavača i tvrtki tu su i neizostavna Expedia i Booking.com koji će predstaviti svoje mogućnosti i uvide o budućim trendovima na online tržištu turizma.


Ova web stranica koristi kolačiće za bolje korisničko iskustvo.